WORLD DIGITAL ENERGY CONGRESS AND EXPO 02 - 06 NOVEMBER 2020

SIKÇA SORULAN SORULAR

01) Neden tüm firmaların standları aynı büyüklükte?

Güneş enerjisi dünyanın en demokratik enerji kaynaklarından biri. Biz de güneş enerjisi sektörü oyuncularının ürün ve servislerini tanıttığı mecranın demokratik olmasını arzu ettik. Firmalar stand büyüklükleri ile değil, sundukları hizmet anlayışı, kalite farkı ile rekabet etsinler istedik.

02) 18 m² küçük değil mi?

Değil, artık güneş enerjisi sektöründeki tüm ürünler benzer görüntü, özellik ve fiyata sahipler. Yatırım yapmayı düşünen tüm şahıs ve kurumlar, sizlerle tanışmak ve konuşmak için SolarCaddeye geliyor. Bunun için 18 m² ve iki masa yeterli bir alan.

03) Misafirlerim için içecek getirmem gerekiyor mu?

Hiçbir şekilde su bidonları, kettle, bardak vs. gibi şeylerle uğraşmayacaksınız. 3 gün boyunca SolarCadde'de kesintisiz ve ücretsiz su-kahve ve çay ikramı olacak.

04) Diğer SolarCadde komşularım kimler olacak?

SolarCadde içinde sınırlı alana sahip olduğumuzdan dolayı sektörün en önde gelen firmalarını bir araya getirmeyi planlıyoruz.

05) Gerçek müşteriler ve yatırımcılar gelecek mi?

Her sene, SolarCadde’ye potansiyel gerçek yatırımcılar ve güneş enerjisi yatırımı yapmayı planlayanlar geliyor.

06) Neden rollup gibi ürünleri getirmiyorum?

Size özel tasarladığımız SolarCadde'nin beyaz duvarları faaliyet alanınızla ile ilgili temel görselleri sergilemenize yeterli bir alan sunuyor. Bu görsellerin baskısı ve duvara uygulanması da ücretsiz ve bize ait.

07) Aynı zamanda konferans gibi bir etkinlik olacak mı?

Evet! SolarCadde ile eş zamanlı olarak sektördeki sıcak gündem ile sorunlar ve çözüm önerilerinin tartışıldığı açık oturum formatındaki Solarbaba Güneş Enerjisi Konferansı'na katılabilirsiniz. Elbette yine ücretsiz!

08) İsteyen her firma SolarCadde'ye katılabiliyor mu?

Mümkün olduğu kadar yurtiçi ve/veya yurtdışında çok sayıda referansı olan, sektörün lider şirketlerinin katılımı temel hedefimiz.

09) Akşam etkinlikleri olacak mı?

Evet olacak, hem etkinliğin birinci akşamı hem de ikinci akşamı, sektör paydaşları ve müstakbel yatırımcılarla tanışabileceğiniz akşam yemekleri organize ediyoruz.

10) Sponsorluk imkanları var mı?

Evet var, bu konuda da yaratıcı çözümler geliştirdik. Standart sponsorluklar yerine markanızı daha etkin duyurabileceğiniz özel mecralar ve etkinlikler organize ettik. Detaylı bilgi için lütfen bizimle temasa geçin.

Top