11. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı 08-09 KASIM 2018 - HAKKINDA

HAKKINDA

 

Türkiye’de üçüncüsü 08 - 10 Kasım 2017 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen 10. Uluslararası EIF Enerji Kongresi ve Fuarı bünyesinde yer alan “ Solar Cadde Projesi ” gerek katılımcı firmalardan gerekse de ziyaretçi firmalardan tam not aldı. 

Domino Fuarcılık A.Ş. – EIF ile Solarbaba Platformu, yükselen güneş enerjisi sektörüne dikkatleri çekmek için yepyeni bir konsept yarattı.  Geçtiğimiz sene düzenlenen EIF Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı`nda “ Solar Cadde Projesi ” katılımcılara yeniden sunuldu. Yerli ve yabancı güneş enerjisi şirketleri Solar sektörü üzerindeki yeni çalışmalarını Güneş Oturumlarında Türk ve dünya sektörü ile paylaştı. 

Güneş Enerjisi Sektörünün önde gelen  40 firması ile sektörde farkındalık yaratan “ SolarCadde Projesi ” kapsamında gerek stant katılımları gerek sunumları ve gerek sektör buluşmaları EIF 2017’e başarılı bir şekilde imza attılar.

Daha büyük, daha modern, daha keyifli olacak SolarCadde 2018 ; 08 - 09 Kasım 2018 tarihleri arasında 11. Uluslararası EIF 2018 Enerji Kongresi ve Fuarı’nda dördüncü kez Dünya Güneş Enerji Sektörünü bir araya toplamayı hedefliyor. 2018 senesinde hedef sektörde lider Konumda olan 40 firmanın fuar katılımı ve 5.Solarbaba Güneş Enerjisi konferansında sıcak gündemin tartışılması olacak.

Geçen yıl düzenlenen, EIF Enerji Kongresi ve Fuarı’nın genel değerlendirme sonuçları ve fuar sonuç raporunu ekte bulabilirsiniz. Solar Cadde 2018 Projesinin teknik katılım detayları da ekte olup, fuar Katılımları ile alakalı olarak detaylı teklifleri Domino Fuarcılık dan edinebilirsiniz.  

Saygılarımızla,