İLETİŞİM

Congress Management , Fair Sales and Marketing Department

 
Gül YILMAZ
Fair Sales Director
Tel:+90(312) 447 4645
Skype: dominoturizm_gul
gul@dominoexpo.com
 
Onur GÖKSEL
International Sales Manager
Tel:+90(312) 447 4645
Skype: dominoexpo_onur
onur@dominoexpo.com
 
Tulin BOLATTEKİN
Sales and Marketing Representative
Tel:+90(312) 447 4645
tulin@dominoexpo.com
 
Hasan KAZANC
Fuarlar Direktörü
Tel+90(312) 447 4645
hasan@dominoturizm.com.tr
 
 
 
Nesrin GUNDUZ
NİS PR Ajansı

Tel:+90( 0312 ) 440 7075

nesrin@nispr.net 

Sukru CELIKSOY
Sales and Marketing Representative
Tel:+90(312) 447 4645
banu@dominoexpo.com

Emrah DOGAN
Sales and Marketing Representative
Tel:+90(312) 447 4645
tugba@dominoexpo.com
 
Abdullah GEZER
Grafik Tasarım ve Yazılım Sorumlusu
Tel+90(312) 447 4645
a.gezer@dominoexpo.com
 
 
Ferhat ŞAHİNSOY
Accounting Specialist
Tel:+90(312) 447 4645
ferhat@dominoexpo.com
 
Hüseyin BÜYÜKÖZ
Sales and Marketing Representative
Tel:+90(312) 447 4645
huseyin@dominoexpo.com
 
Volkan ÖZMERD
Participant Services Representative
Tel:+90(312) 447 4645
volkan@dominoexpo.com
 
Mukadder KAZANC
Teknik Servis Yetkilisi
Tel:+90(312) 447 4645
mukadder@dominoturizm.com.tr
 
 

Domino Fuarcılık A.Ş.
Uğur Mumcu Cad. 64 Gaziosmanpaşa
P.K. 06700 Ankara, TÜRKİYE
Tel       : + 90 312 447 46 45
Faks    : + 90 312 448 03 22
E-posta  : info@dominoturizm.com.tr