11. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı 08-09 KASIM 2018 - İKİLİ GÖRÜŞMELER

İKİLİ GÖRÜŞMELER

 
Koordinatörlüğümüze bağlı Avrupa, Asya, Afrika ve özellikle Ortadoğu da bulunan ikili görüşmeler ajanslarımız ve network ağlarımız ile EIF 2018 Etkinliğimize enerjinin her bölümünden şirketler davet ederek, Kongre programından izole edilmiş bir ortamda açık ofis sistemi ile rafine ve rahat bir görüşme ortamı sağlanacaktır.
 
İkili Görüşmelerimizle, EIF 2018 ayaküstü bir tanışmadan daha fazlasını elde edebilir, kendi uzmanlık alanınızda,  dünyanın farklı yerlerinden gelen bir çok katılımcı ile tanışıp çok daha geniş kapsamlı ve profesyonel bir sosyal ağ kurabilirsiniz. Özel randevu sistemimizle kendi iştigal konunuzla ilgili dilediğiniz firmayla önceden hazırlanarak yüz yüze görüşerek uzun veya kısa vadeli iş anlaşmaları yapma imkânı bulacaksınız.

Önceden organize edilmiş ve hedeflenmiş iş toplantıları düzenleyerek ve fuar katılımınızı daha etkin biçimde planlayarak, fuar alanında geçireceğiniz zamanı optimize edebilirsiniz.

Ayrıca ikili görüşmelerle, kongre programından izole edilmiş açık ofis sistemi ile rafine ve rahat bir görüşme ortamı da  elde edeceksiniz. Kongremizden ayrılırken, kongre süresince edindiğiniz yeni dostluklarınız, paylaşımlarınız ve tecrübelerinizle beraber yeni yatırım imkanları ve ortaklıklarını da yanınızda götürme şansı bulacaksınız.

Katılım ücreti : 100 € KDV dahil

Bu büyük buluşmada sizleri de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.